Tanie autobusy Polska Bruksela. Przewozy autokarowe do Belgii. Tanie bilety autokarowe do Belgii – sprzedaż i rezerwacja online!

autobusy polska bruksela

Autobusy do Brukseli

bilety autokarowe polska bruksela

Tanie bilety autokarowe Polska Belgia

Wybierz jeden z systemów rezerwacji biletów autokarowych VOYAGER lub EUROTICKET i znajdź najtańsze autobusy do Brukseli, w odpowiednim terminie.

Transport autokarowy jest w Polsce bardzo popularny, szczególnie jeśli chodzi o transport międzynarodowy. Ta forma przejazdów zdobyła sobie uznanie dzięki stosunkowo niewielkim kosztom podróży, a także dzięki dostępności dla mieszkańców wszystkich regionów Polski. Zainteresowanie to przełożyło się na wzrost ilości przewoźników, oferujących tym samym większą ilość połączeń międzynarodowych. Z jednej strony wzrosła jednocześnie konkurencja, jednak z drugiej strony pasażerowie mogą natknąć się nieuczciwego przewoźnika oferującego usługi gorszej jakości. Jednakże, głównie z większych miast Polski wyjechać można w danym kierunku autokarami różnych firm transportowych, a zatem przed wyjazdem warto zapoznać się z ofertą, z warunkami przewozu, a także z opinią wcześniejszych pasażerów.

Bilety na międzynarodowe przewozy autokarowe zakupić można zarówno bezpośrednio u agentów lub w biurach turystycznych pośredniczących w sprzedaży, bądź internetowo. Wiele firm stosuje dodatkowo różnorakie obniżki i rabaty pomniejszające cenę biletu; do głównych zaliczyć można obniżkę dla dzieci do lat 12, młodzieży uczącej się do lat 26, czy emerytów po ukończeniu 60 roku życia. Specjalną ofertę przygotowała firma Eurobus Eurolines Polska sprzedając specjalny bilet uprawniający posiadacza do nieograniczonej ilości przejazdów swoimi liniami w ciągu 15, bądź 30 dni pomiędzy największymi miastami europejskimi. Jednym z miast, które można odwiedzić posiadając taki bilet jest Bruksela leżąca w środkowej części Belgii.

Autobusy Polska Bruksela wyjeżdżają z dużej ilości nie tylko większych miast, ale także i małych miasteczek Przewoźnikami obsługującymi te trasy są: Eurobus Eurolines Polska, Interbus, Ecolines, PKS Warmia, Globus Mądeltrans czy Nord Gdynia. Każdy przewoźnik obsługuje swoje regiony Polski, z tym, że często trasy te przecinają się. W drodze do Brukseli autokary zatrzymują się na przystankach pośrednich w Niemczech, czy Holandii, a po przejechaniu Brukseli zazwyczaj kontynuują trasę albo do Francji, albo do Wielkiej Brytanii. Połączenie na trasie Warszawa – Bruksela realizowane jest przykładowo przez czterech przewoźników, kosztuje w jedną stronę od 200 do 280 zł, a podróż trwa od 11 do 24 godzin.

[Głosów: 0   Average: 0/5]