Połączenia autokarowe Polska Bruksela. Tanie autobusy do Belgii. Sprzedaż i rezerwacja biletów autokarowych przez internet

autobusy polska bruksela tanie połączenia autokarowe polska bruksela

Wybierz jeden z systemów rezerwacji biletów autokarowych VOYAGER lub EUROTICKET i znajdź najtańsze autobusy do Brukseli, w odpowiednim terminie.

Z różnych miejscowości polskich do Brukseli w Belgii dotrzeć można różnymi środkami transportu. Najczęściej wybieranymi spośród nich jest transport lotniczy oraz transport autokarowy. Każdy z nich ma swoje wady, jak i zalety i to każdy pasażer indywidualnie dokonać musi wyboru. Wszelkich zaś informacji dotyczących połączeń realizowanych w wybranym kierunku znaleźć można w wielu internetowych wyszukiwarkach. Bruksela położona jest na trasach realizowanych nie tylko bezpośrednio do tego państwa, ale także do innych, sąsiednich państw europejskich, co znacznie zwiększa ofertę transportu w tym kierunku. Ponadto połączenia autokarowe są tak poprowadzone, aby zorganizować maksymalnie dużo przystanków pośrednich, na których pasażerowie mogą dosiąść się do autokaru, bądź przerwać podróż.

Ta elastyczność znacznie ułatwia organizację podróży łączonych, bądź objazdowych. Przewoźnikami, którzy obsługują połączenia na tych trasach są firmy: Ecolines, Eurobus Eurolines Polska, Globus, Interbus, Nord Gdynia, a także PKS Warmia. Przystanki pośrednie w tych trasach zlokalizowane są zarówno w Polsce i w Belgii, ale także w państwach pośrednich, czyli w Niemczech, bądź Holandii. Przykładowe połączenia rozpoczynają się w kilku miejscowościach, w różnych rejonach Polski jednocześnie, następnie przejeżdżają przez miejscowości pośrednie, po czym trasa jest kontynuowana do miejsca docelowego. Przykładowe zaś trasy, którymi dojechać można do Brukseli są następujące: Toruń – Bordeaux, Przemyśl – Paryż, Suwałki – Paryż, Płock – Slouth, Biała – Podlaska – Bruksela, czy też Olsztyn – Breda. Przykładowa trasa z Warszawy do Brukseli trwa od 20 do 24 godzin.

[Głosów: 0   Average: 0/5]