Tanie bilety lotnicze Polska Belgia. Wizz Air Bruksela. Sprzedaż biletów lotniczych przez telefon i przez internet

Wizz Air to tanie linie lotnicze powstałe w 2003 r., które z powodzeniem obsługują loty na najpopularniejszych europejskich trasach. Ponieważ ich główną zaletą są naprawdę tanie bilety lotnicze, firma korzysta z najnowszych technologii, aby do minimum obniżyć koszty lotu. Stąd też zrezygnowano chociażby z papierowego biletu, usług gastronomicznych w cenie biletu. Nie są to jednak bardzo odczuwalne zmiany, a Wizz Air zyskało miano naprawdę tanich linii lotniczych.

Wśród tras jaki obsługuje ta firma znajdziemy także loty do Brukseli, które odbywają się kilku polskich lotnisk. Wśród nich jest

Lublin – Bruksela Charleroi;

Warszawa Okęcie – Bruksela Charleori,

Gdańsk – Bruksela Charleori.

bilety lotnicze bruksela

Loty  Gdańsk – Bruksela odbywają się w każdy poniedziałek i piątek, cena takiej podróży to koszt nawet od 39 zł ! do 250 zł, w zależności od terminu podróży. Znaczniej częściej odbywają się loty Warszawa Bruksela, ponieważ na tej trasie samoloty kursują niemal codziennie. Ceny za bilety Wizz Air Warszawa Bruksela są naprawdę zróżnicowane. Najniższe kwoty to 119 zł a czasem i mniej w zależności od rpomocji, najwyższe sięgają nawet 500 zł.

Wizzair Lublin Bruksela jest zdecydowanie korzystniejszą ofertą niż Warszawa Bruksela. To właśnie na trasę z Lublina do Brukseli znajdziemy najtańsze bilety lotnicze, których ceny zaczynają się już od 39 zł.

Oczywiście sama cena za bilety lotnicze nie może być decydującym czynnikiem, który wpływa na wybraną przez nas trasę. Jeśli bliżej nam do lotniska w Warszawie nie ma sensu jechać do Lublina, gdyż zapłacimy więcej za paliwo niż za bilety lotnicze.

W naszej ofercie także tanie linie lotnicze Ryanair do Brukseli – sprawdź połączenia Polska Belgia i rezerwuj dogodny termin podróży!

[Głosów: 0   Average: 0/5]